Belka
Wtorek, 8 Lipca 2025   imieniny: Elżbieta, Adrian, Edgar
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

TARGI PRACY I EDUKACJI W JELEŚNI

Data publikacji: 2017-10-02, Data modyfikacji: 2017-10-02
A A AWydrukDrukuj  
 
TARGI PRACY I EDUKACJI W JELEŚNI

Wójt Gminy Jeleśnia, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży  OHP w Bielsku-Białej oraz Młodzieżowego Centrum Kariery w Jeleśni zapraszają na Targi Pracy i Edukacji, które odbędą się w Gminnym Ośrodku Kultury w Jeleśni (budynek Urzędu Gminy), ul. Plebańska 1, w dniu 11 października w godz. 10.00-13.00.

Wydarzenie jest skierowane do pracodawców, przedsiębiorców, bezrobotnych oraz osób poszukujących pracy. Celem Targów jest promocja instytucji oraz przedsiębiorstw, jak również ułatwienie kontaktów pracodawców z osobami poszukującymi pracy.

Młodzieżowe Centrum Kariery w Jeleśni, Źródło artykułu: Młodzieżowe Centrum Kariery w Jeleśni,, Autor zdjęć: Młodzieżowe Centrum Kariery w Jeleśni,
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
    Kreska
     




    Brak sond
     
    Newsletter
    Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
     
     

    Powiat żywiecki – powiat w województwie śląskim z siedzibą w Żywcu. W skład powiatu wchodzą gminy: Żywiec, Czernichów, Gilowice, Jeleśnia, Koszarawa, Lipowa, Łękawica, Łodygowice, Milówka, Radziechowy-Wieprz, Rajcza, Ślemień, Świnna, Ujsoły i Węgierska Górka, zajmując powierzchnię 1 039,96 km².

    Powiat żywiecki położony jest w Kotlinie Żywieckiej nad rzeką Sołą. Największą atrakcję turystyczną stanowi bezsprzecznie krajobraz regionu oraz liczne wyciągi narciarske. Turystów przyciąga także Żywiecki Park Etnograficzny w Ślemieniu oraz ogrom zabytków: Ratusz w Żywcu, zamki, pałace i dwory (Stary Zamek w Żywcu, Nowy Zamek, Dwór Kępińskich, Dwór Potockich w Kamesznicy, Zamek łodygowicki z 1631 r) oraz kościoły (Konkatedra Narodzenia NMP w Żywcu, kościół cmentarny Przemienienia Pańskiego z 1701 r., Kościół św. Marcina – wybudowany przed 1590 r. w gminie Gmina Radziechowy-Wieprz,   Kościół św. Katarzyny z 1542 r w Cięcinie,  Kościół św. Andrzeja Apostoła – z  I poł. XIV w. w Gilowicach. Ponadto ciekawostę stanowią: drewniane Schronisko PTTK na Przełęczy Przegibek z 1923 r. położone na wysokości 1000 m n.p.m., schrony bojowe w Wegierskiej Górce,  Stara Chałupa z 1739 r. w Milówce czy Suszarnia szyszek w Kamesznicy.


    Przez powiat żywiecki przebiega droga ekspresowa S 69 oraz droga krajowa nr 69.



     

    Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola