Belka
Wtorek, 19 Marca 2024   imieniny: Bogdan, Marek
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Bilety na Światowy Festiwal Kwaśnicy za pół ceny

Data publikacji: 2018-08-03, Data modyfikacji: 2018-08-03
A A AWydrukDrukuj  
 
Bilety na Światowy Festiwal Kwaśnicy za pół ceny

Wystartowała akcja promocyjna, dzięki której bilety na Światowy Festiwal Kwaśnicy 2018 są tańsze aż o 50 proc. Wystarczy skorzystać z aplikacji mobilnej mPay lub serwisu sklep.mpay.pl i dokonać zakupu przy użyciu karty płatniczej. Na każdego uczestnika promocji czeka też upominek w postaci darmowego napoju.

Tegoroczna edycja Światowego Festiwalu Kwaśnicy odbędzie się w dniach 10-12 sierpnia w żywieckim amfiteatrze Pod Grojcem. Standardowa cena jednodniowych biletów wynosi 15 zł, ale dzięki startującej właśnie promocji można kupować je o połowę taniej. Jedynym warunkiem jest skorzystanie z aplikacji mobilnej mPay lub serwisu sklep.mpay.pl i dokonanie zakupu przy użyciu karty płatniczej zarejestrowanej w portfelu cyfrowym Masterpass. Celem akcji, którą mPay organizuje wspólnie z Mastercard jest propagowanie mobilnego stylu życia oraz zachęcanie do korzystania z nowoczesnych, bezgotówkowych rozwiązań płatniczych.

Uczestnicy promocji mogą korzystać z niej wielokrotnie, a tym samym kupować taniej bilety na każdy dzień festiwalu. Rabat w wysokości 50 proc. zostanie naliczony automatycznie podczas każdej transakcji. Tańsze bilety są dostępne dla posiadaczy kart z logo różnych banków i organizacji płatniczych, nie tylko Mastercard.

Jak kupować bilety na festiwal za 7,5 zł?

Wystarczy uruchomić mPay w komórce, dotknąć kafelka „Festiwale” i wybrać „Światowy Festiwal Kwaśnicy 2018”. W kolejnych krokach należy wybrać jeden z dni, w których odbywa się impreza i określić liczbę kupowanych biletów. Teraz pozostaje już tylko wybór jednej z dostępnych metod płatności kartą, np. mPay Wallet Masterpass. Do sfinalizowania zakupu wystarczy wtedy wpisanie kodu PIN, który każdy użytkownik ustala samodzielnie podczas rejestracji w mPay.

W momencie zakupu wejściówki zostają automatycznie zapisane w telefonie. Po dotarciu na teren festiwalu można będzie od razu udać się w kierunku bramek wejściowych, całkowicie omijając kolejki do kas. Wystarczy uruchomić aplikację, dotknąć kafelka „Kontrola biletów” i okazać obsłudze ekran telefonu z wyświetlony biletem. Żeby to zrobić, nie trzeba łączyć się z Internetem.

W równie prosty sposób festiwalowe wejściówki można nabyć w serwisie internetowym sklep.mpay.pl. Po dokonaniu zakupu bilet zostaje wysłany na wskazany adres e-mail. Następnie wystarczy go wydrukować lub pobrać na telefon.

Jak podłączyć kartę płatniczą?

Kartę płatniczą można zarejestrować m.in z poziomu aplikacji mPay w telefonie. W tym celu wystarczy wejść do zakładki „Środki płatnicze”, dotknąć ikony karty i wypełnić formularz potrzebnymi danymi. W podobny sposób kartę można dodać po zalogowaniu się na stronie www.mpay.pl.

Ze względów bezpieczeństwa w aplikacji można płacić tylko kartami zweryfikowanymi. Dlatego po dodaniu karty należy zalogować się do swojego banku i sprawdzić losową kwotę z przedziału od 1 do 5 zł, jaką karta została obciążona. Po wprowadzeniu kwoty w aplikacji karta staje się w pełni aktywna, a jej właściciel może korzystać z promocji. Obciążenie karty jest tymczasowe i po zakończeniu weryfikacji środki zostają automatycznie zwrócone.

Jak pobrać aplikację mPay?

Aplikacja jest darmowa i dostępna na telefony z systemami Android oraz iOS. Żeby ją pobrać, wystarczy w sklepie z aplikacjami wpisać „mPay płatności mobilne”. Innym sposobem jest wpisanie w przeglądarce internetowej telefonu adresu www.app.mpay.pl. Podczas pierwszego uruchomienia aplikacja przeprowadza użytkownika przez krótki proces rejestracji.

Z regulaminem promocji można zapoznać się na stronie internetowej www.mpay.pl

Anja, Źródło artykułu: www.mpay.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
    Kreska
     




    Brak sond
     
    Newsletter
    Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
     
     

    Powiat żywiecki – powiat w województwie śląskim z siedzibą w Żywcu. W skład powiatu wchodzą gminy: Żywiec, Czernichów, Gilowice, Jeleśnia, Koszarawa, Lipowa, Łękawica, Łodygowice, Milówka, Radziechowy-Wieprz, Rajcza, Ślemień, Świnna, Ujsoły i Węgierska Górka, zajmując powierzchnię 1 039,96 km².

    Powiat żywiecki położony jest w Kotlinie Żywieckiej nad rzeką Sołą. Największą atrakcję turystyczną stanowi bezsprzecznie krajobraz regionu oraz liczne wyciągi narciarske. Turystów przyciąga także Żywiecki Park Etnograficzny w Ślemieniu oraz ogrom zabytków: Ratusz w Żywcu, zamki, pałace i dwory (Stary Zamek w Żywcu, Nowy Zamek, Dwór Kępińskich, Dwór Potockich w Kamesznicy, Zamek łodygowicki z 1631 r) oraz kościoły (Konkatedra Narodzenia NMP w Żywcu, kościół cmentarny Przemienienia Pańskiego z 1701 r., Kościół św. Marcina – wybudowany przed 1590 r. w gminie Gmina Radziechowy-Wieprz,   Kościół św. Katarzyny z 1542 r w Cięcinie,  Kościół św. Andrzeja Apostoła – z  I poł. XIV w. w Gilowicach. Ponadto ciekawostę stanowią: drewniane Schronisko PTTK na Przełęczy Przegibek z 1923 r. położone na wysokości 1000 m n.p.m., schrony bojowe w Wegierskiej Górce,  Stara Chałupa z 1739 r. w Milówce czy Suszarnia szyszek w Kamesznicy.


    Przez powiat żywiecki przebiega droga ekspresowa S 69 oraz droga krajowa nr 69.



     

    Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola